فراخوان مقاله کنگره «لشگر فرشتگان تاریخ ساز» منتشر شد

به نقل از سایت اخبار  جوان و خانواده :    
 

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست هماهنگی کنگره ملی «لشگر فرشتگان تاریخ ساز» با هدف تجلیل از ۱۷ هزار زن شهیده، جانباز و آزاده با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده و یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی و آموزشی و رئیس ستاد کنگره با همت بنیاد شهید و معاونت امور زنان و خانواده برگزار شد.

در این فراخوان، حوزه‌های مطالعاتی برای ارسال مقالات به کنگره «لشگر فرشتگان تاریخ ساز» در هشت عنوان مورد نظر قرار گرفته که شامل حوزه‌های «فرهنگی و آموزشی»، «اجتماعی و روانشناختی»، «اقتصادی»، «سیاسی و بین المللی»، «حقوقی»، «دفاعی» و «رسانه و فضای مجازی» و «سلامت» است.

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات تا دوم بهمن ماه و ارسال اصل مقالات تا هفتم اسفندماه تعیین شده و از نویسندگان سه مقاله برتر قدردانی به عمل می‌آید.

علاقه مندان برای ثبت نام و ارسال مقاله می‌توانند به پایگاه خبری شاهد به آدرس https://navideshahed.com/fa/forms/۲۰۲ مراجعه و برای دریافت اطلاعات جزئیات فراخوان اقدام کنند.

این همایش اسفند ماه و با مشارکت نهادهایی از جمله بنیاد شهید و امور ایثارگران»، «معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری»، «وزارت کشور»، «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»، «ستادکل نیروهای مسلح»، «شهرداری تهران»، «سازمان بسیج هنرمندان»، «دانشگاه الزهرا»، «جامعه الزهرا» و «دانشگاه شاهد» برگزار خواهد شد.

53
0 0